Crosetata manual din fir subtire de bumbac 100%. A fost lucrata la comanda. Se poate reproduce pe orice culoare doriti.
Aici va arat: ce fac eu printe multe altele, animalutele mele si cate ceva care imi atrage atentia si imi place. Sper ca o sa va placa si voua si va multumesc pentru vizita!
Despre mine
- Silvia
- Sunt optimista, vesela si iubitoare de animale (cele cu patru picioare). Imi plac trandafirii si asa cum veti vedea pe acest blog imi place sa crosetez. Daca va place si sunteti interesat/a de ceva din ceea ce fac eu imi puteti scrie pe adresa dumitrescu999@yahoo.com sau va rog sa nu ezitati sa lasati un comentariu sau mesaj. Va voi raspunde prompt si cu placere. Chiar daca ceva nu va place puteti lasa comentariu pentru ca numai asa ma voi perfectiona. Placerea va fi de partea mea sa va citesc si sa va raspund la comentarii si mesaje. Va multumesc pentru vizita!
26.11.2013
29.09.2013
AUTUMNAL
Crosetat manual din fir moale, usor si calduros, in culorile toamnei, numai bun de purtat peste o maleta pentru a fi o doamna/domnisoara eleganta .
Daca vi-l doriti lasati un coment exprimandu-va dorinta si poate fi al dumneavoastra.
Daca vi-l doriti lasati un coment exprimandu-va dorinta si poate fi al dumneavoastra.
Etichete:
bluze crosetate,
crosetate,
crosetate de vanzare,
handmade
21.09.2013
24.08.2013
PALARIE CROSETATA
Crosetata manual din fir Croset (foarte subtire). Aceasta palarie iti confera o eleganta aparte si este ideala pentru a te proteza de soarele arzator de vara.
Etichete:
crosetate de vanzare,
crosetate.,
handmade,
palarie crosetata
09.06.2013
Coronita de maci handmade
Cand am fost sa duc costumul de tiganca, a aflat ca nepotica mai are un rol pentru care ii trebuie o coronita de maci. Asa ca imediat am incropit o coronita. Sper sa va placa si voua.
08.06.2013
COSTUMATIE DE TIGANCA
Nepotina mea are serbare si a avut nevoie de aceasta costumatie. M-am simtit onorata cand m-au rugat sa ii fac aceasta costumatie si iata ce a iesit. Stiu ca are multe imperfectiuni insa una peste alta sunt multumita de rezultat. Sper sa va placa si voua.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)



































